![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Правоохоронці встановили, що жительку селища Іршанськ пограбував 39-річний чоловік. Досудове розслідування триває.Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Житомирській області.
Так, 26 червня до Хорошівського відділення поліції звернулась 26-річна жителька смт Іршанська із повідомленням про пограбування. Як з’ясувалося, увечері на одній з вулиць до неї підбіг незнайомець і поспіхом вирвав з рук сумку. А разом нею було викрадено гаманець із грошима та інші особисті речі.
«У причетності до грабежу було викрито 39-річного місцевого жителя. Чоловік свою вину визнав, викрадене у нього вилучено», – розповів начальник Хорошівського відділення поліції Руслан Прищепа.
Нині у рамках подальшого досудового розслідування правоохоронці встановлюють усі обставини події.
За чинним законодавством, молодику може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до 4 років.
https://zhitomir.life/