![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Збори жителів Новоборівської громади, що відбулися 15 вересня, пройшли активно. А це значить, що людям не байдужі проблеми громади, є бажання їх вирішувати. Перед односельцями зі звітом про свою роботу виступив селищний голова Григорій Рудюк.
Його звіт був конкретним, бо за минулий рік вдалося багато чого зробити та реалізувати. І звісно ж, за підтримки надійних поплічників – заступників селищного голови Олександра Стретовича та Руслана Семенія, тісній співпраці з депутатом Верховної Ради України Павлом Дзюбликом та депутатом обласної Житомирської ради Олегом Пінським.
Завдяки небайдужості Павла Дзюблика Новоборівська громада залучила до свого бюджету 663,868 тис. грн. За ці кошти в с. Кропивня проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Гоголя, в с. Небіж капітальний ремонт Небізького НВК – заміна вікон та дверей на енергозберігаючі. В смт. Нова Борова проведено поточні ремонти вулиць. Придбано побутову техніку Кропивнянському ДНЗ «Дзвіночок», комплект звукової апаратури Фасівському НВК; комплект меблів Старобобрицькому ДНЗ «Веселка», обладнання для бюджетних установ. І це далеко не повний перелік добрих справ, до яких доклав свох зусилля Павло Володимирович.
Єдине, чого хотілося – так це гарного майбутнього для Новоборівського історико-краєзнавчого музею. На жаль, на місцевому рівні культурний заклад не отримав фінансової підтримки на осучаснення та первинну реконструкцію. Хоча наші діти, онуки час від часу звертаються в історичну скарбницю.
Сподіваюся, що музей у майбутньому таки стане перлиною Новоборівської громади.