![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Щойно відправила посилку воїнам АТО. Там наразі відбуває службу наш земляк із с. Фасова Віктор Ананченко. Весна, погода тримається стабільно теплою, і хлопцям не будуть зайвими засоби гігієни. Спільно з Тетяною Корнійчук – директором Новоборівського Будинку культури, ініціатором волонтерства та за фінансової підтримки народного депутата України Павла Дзюблика пакунок з речами поїхав в м. Авдіївку.
Тримайтеся хлопці! Будьте здорові! Ми у вас віримо!