![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Масляна – це найбільш смачне свято, наповнене сонцем і весною.
Хочеться саме цей настрій передати дітям. А особливо тим, хто живе не в найкращих умовах. Саме тому напередодні Масляної представник народного депутата України Павла Дзюблика Ігор Ткач в с. Поромівка відвідав сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Від народного депутат Ігор Ткач вручив цукерки дітям із родин Хмельницьких, Бондарів та Мудрих.