26 січня народний депутат України Павло Дзюблик працював у Коростишівському районі

Зранку здійснив особистий прийом в Коростишеві.Жителі скаржилися на роботу комунальних служб, поліції, на нарахування пенсій, субсидій. Надзвичайно гостро постає питання забезпеченості житлом.
Потребують підтримки і представники громадських організацій-волонтерських, людей з інвалідністю, ветеранів, переселенців.
Серед злободенних проблем є і приємні, зокрема
в поточному році святкує свою 30-річницю від дня створення хоровий колектив “Ветеран”, знаний не лише у місті і районі, а й області-лауреат конкурсів і фестивалів, в тому числі “Пісня єднає націю”, який започаткував Павло Дзюблик,тож депутат планує й надалі  підтримувати  їх.

Як зазначив народний обранець,усі озвучені питання перебувають у нього на особистому контролі Приємно ,що до співпраці долучився й  голова районної ради Сергій Бондарчук, адже фактично наявні проблеми можна вирішити виключно при спільній зацікавленості з місцевою владою.

        

Перебуваючи з робочим візитом на Коростишівщині Павло Дзюблик  зустрівся з педагогічним колективом Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Обговорили з учителями питання реформування освіти. Приємно, що загальна концепція є зрозумілою для педагогів та не викликає обурення.
Крім того, в даний навчальний заклад за  сприяння  Павла Володимировича напередодні новорічних свят було закуплено мультимедійне обладнання, без якого важко уявити сучасну школу.
Приємним спогадом для учнів стала поїздка до м.Києва під час канікул, організована спільно з батьками та екскурсія у Верховній Раді України.
Тож, комунікація з даним закладом налагоджена і Павло Дзюблик  переконаний, що це не перша і не остання їх зустріч з приводу спільного надбання для школярів.

    

Народний депутат з устрівся з педагогічними та учнівськими колективами Харитонівської ЗШ І-ІІ ступенів та Шахворостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівського району.
Для них придбано сучасні ноутбуки. Вчителі кажуть, що це позитивно вплине на навчально-виховний процес. Щиро радіє  з цього приводу!
Крім того, в минулому році Павло Дзюблик сприяв ремонту доріг по даних сільських радах.

    

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 8 12 14
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031