![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Зокрема, встановлено, що відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Хорошівської райдержадміністрації, а також Червноногранітнянською та Будо-Рижанською загальноосвітніми школами не вжито заходів щодо виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розташовані та функціонують навчальні заклади, площею 1,03 га та 2,1 га відповідно.
Разом з цим, відсутність правовстановлюючих документів на земельні ділянки під навчальними закладами створює передумови для зловживань щодо розпорядження ними, ризики для нормального функціонування загальноосвітніх закладів та учбового процесу, що може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.
За результатами проведеної роботи Коростишівською місцевою прокуратурою подано два позови зобов’язального характеру щодо виготовлення правовстановлюючих документів на зазначені земельні ділянки.
Наразі позови скеровано до Житомирського окружного адміністративного суду.
http://ruporzt.com.ua/