Коростишівській міській владі не потрібні спортивні майданчики: у підвалах лежить невстановлений інвентар на суму 100 тис грн

За сприянням народного депутата України Павла Дзюблика, у 2016 році, для 2-х спортивних шкіл міста Коростишева вдалося залучити 200 тис грн. За ці кошти, мало бути закуплене спортивне обладнання, яке б приносило користь як вихованцям шкіл, так й для громади міста загалом. Як не дивно, але такий, так би мовити подарунок, не порадував місцеву владу, позаяк за півроку ніхто так і не спромігся нарешті встановити один із об’єктів, а саме – вуличні тренажери.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Якщо взяти безпосередньо Коростишів, то мова йде про 2 дитячі спортивні школи і про суму в 200 тис грн. Одна із цих шкіл придбала інвентар для обладнання спортивного залу. Інша, у свою чергу, купила вуличні тренажери, які мали встановити на місцевому стадіоні. Сьогодні у нас вже червень місяць, а тренажери досі не встановлені. Це говорить ні про що інше, як бездіяльність місцевої влади».

Така безвідповідальність та бездієвість з боку влади, яка просто ігнорує будь-яку допомогу місту, змушує народного обранця передивитись доцільність надання підтримки Коростишівській ОТГ. Тож Павло Дзюблик в черговий раз звернувся до відповідальних осіб, аби ті нарешті взялися за справу й встановили спортивний майданчик.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Я звертаюся до представників місцевої влади! Будь ласка, встановіть нарешті тренажери, які припадають пилом в підвалах спортивної школи протягом останніх 6-ти місяців. В іншому випадку, я зроблю відповідні висновки і наступні кошти, які я залучатиму з держбюджету на мій виборчий округ, я надаватиму тим районам, які використовуватимуть їх вчасно».

Звертається до місцевої влади не тільки народний обранець, але й директор ДЮСШ, який, фактично, опинився заручником ситуації. Так, придбаний спортивний інвентар, використовуватимуть не лише підопічні його закладу, але й усі бажаючі мешканці міста. Але всі проблеми, по встановленню цих об’єктів, лягли на плечі саме йому. Чоловік зізнається: не одноразово звертався за допомогою, та отримував її скоріше від небайдужих підприємців, чим міської влади.

Олег Цимбалюк, директор КУ «Комплексна ДЮСШ» Коростишівської міської ради: «Одразу виникла перша проблема з даною територією: я певно місяць ходив до міськради, аби мені надали дозвіл розміщувати на ній майданчик. Та тут почалися скарги від мешканців будинку, що знаходиться поруч зі стадіоном. Зважаючи на це, змінили ділянку. Відповідно, це ми вже втратили 2 місяці. Та прохання у нас до міської ради одне – нехай хоч трохи допоможуть у вирішенні певних питань. Адже я як не прийду, то мені кажуть, що давай завтра приходь. Тобто одними «завтраками» кормлять. Що ж до фінансової сторони питання, то сподіваємося на допомогу у огородженні майданчику та благоустрою навколо нього. Все інше допоможуть небайдужі підприємці.

Показав директор ДЮСШ і місце, де сховане від ока громадян спортивне обладнання вартістю у 100 тис грн. Так, поруч з дровами, заготовленими на зиму, ще не розпакованими лежать й об’єкти, на яких могли вже займатися містяни.

Олег Цимбалюк, директор КУ «Комплексна ДЮСШ» Коростишівської міської ради: «В кінці грудня, за підтримки Павла Володимировича, було придбані ось ці спортивні споруди, на суму 100 тис грн. Вони були привезені до нас ще у лютому, і ось від того часу лежать у підвальному приміщенні. Тут різного плану об’єкти: бігові доріжки; орбітреки; бігові доріжки;  турніки та брусся. Тобто, багато різного й потрібного для розвитку молоді.

У свою чергу міський голова Іван Кохан розповідає, що такий довготривалий процес встановлення спортивного обладнання пов’язаний із  наступними перипетіями. Так, на початку, ДЮСШ була на балансі районної ради, яка й займалася придбанням спортивного обладнання. Та вже з квітня даний заклад переданий міській владі, а відтак – надані й повноваження щодо встановлення майданчику. І саме на цьому етапі й розпочалося гальмування процесу, а саме – отримання дозвільних документів від управління архітектури на місце розташування майбутнього спортивного осередку. Посприяти ж скорішому вирішенню даних питань, за словами Івана Михайловича, йому не під силу.

Іван Кохан, голова Коростишівської ОТГ: «Причина – архітектурне погодження. Там було визначення мереж, тому що в деяких планах не були позначені каналізаційні, водогінні мережі. Отримували також відповідні погодження від МНС на встановлення таких майданчиків, позаяк стадіон – місце скупчення великої кількості населення. Тому у разі певних ситуацій, могли виникнути проблеми. Відтак, аби унеможливити всі непередбачувані ситуації, ми й оформлюємо всі необхідні документи. Такого роду це буде перше спортивне містечко у місті».

Також Іван Михайлович пообіцяв, що міська влада виділить 25 тис грн для купівлі необхідної огорожі та вже зовсім скоро, відкриє спортивний майданчик. На жаль, чіткої дати дізнатися так і не вдалося.

http://zhitomir.life/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

1 коментар to “Коростишівській міській владі не потрібні спортивні майданчики: у підвалах лежить невстановлений інвентар на суму 100 тис грн”

Залишити коментар

Gallery
28 33  dsc_0867
Вересень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30