![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Це мальовниче штучне озеро, яке утворилося на місці затопленого гранітного кар’єру, знаходиться в густому лісі на виїзді з Коростишева в сторону Києва. Круті і скелясті береги озера висотою приблизно 10 метро, вже давно поросли високими соснами і березами. Ці місця трохи нагадують карельські пейзажі. А вода тут має незвичайний бірюзовий відтінок. Вертикальні стіни кар’єра з вираженим рельєфом з недавніх пір стали залучати альпіністів і любителів екстриму.
Дістатися до кар’єра дуже просто. У Коростишів щодня відправляються автобуси з Житомира. А якщо їхати автомобілем, потрібно проїхати весь містечко і на виїзді з Коростишева (в сторону Києва) звернути в ліс направо і через 300 метрів вибратися до кар’єру. Під’їхати можна майже впритул до води.