![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Жінку підозрюють у причетності до крадіжки мобільного телефону з чужої квартири. Нині триває з’ясування обставин події.До поліції звернувся 42-річний житель м. Коростишева із повідомленням про крадіжку мобільного телефону вартістю 2900 гривень з його оселі.Чоловік розповів, що злодіяння було вчинено увечері кілька днів тому.
Поліцейські з’ясували, що у вказаний заявником період часу, коли було вчинено крадіжку, у його помешканні побувала 35-річна місцева жителька. Саме після її відвідин і зник ґаджет, що лежав на столі у кімнаті.
Відтак нині триває з’ясування обставин події та встановлення місця перебування жінки.
Законодавством за крадіжку (ст. 185 ККУ) передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 80 до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років.
http://www.1.zt.ua/