![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
За дорученням народного депутата України Павла Дзюблика, в цей пам’ятний день привітала вдов загиблих воїнів – афганців, вручила їм символічні гостинці. Також відвідала інваліда I групи Афганської війни, який проживає с.Теснівка Коростишівського району.
Хочу подякувати Ігорю Гончаруку та його побратимам за підтримку у поїзці.
Шановні ветерани! Священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих та шануємо живих, Ви – Герої назавжди!
Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!
Честь Вам і слава!
Р.S. А також була виготовлена Почесна грамота міжфракційного депутатського об’єднання “За Житомирщину”, яке очолює Павло Дзюблик у Парламенті, голові спілки афганців у Коростишівському районі.