У Коростишеві відзначили День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування !Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими та багатими!
За дорученням народного депутата України Павла Дзюблика, його помічник мала нагоду привітати усіх працівників місцевого самоврядування з професійним святом. Почесні грамоти міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України “За Житомирщину”, очільником якого у Парламенті є Павло Володимирович, за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності на службі в органах місцевого самоврядування, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативність, бездоганну дисципліну, високий професіоналізм отримали:
ГРИЩЕНКО РОМАН ЮРІЙОВИЧ –

голова Гуменницької сільської ради Коростишівського району;
ЗОЛОТАРЬОВ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
депутат Коростишівської районної ради VII скликання;
ПОТІЙЧУК НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
головний спеціаліст відділу економічного розвитку житлово комунального господарства та благоустрою Коростишівської міської ради;
ЧЕРЕПАНСЬКИЙ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ
член виконавчого комітету Коростишівської міської ради;
БОНДАРЧУК ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ
депутата Коростишівської міської ради VII скликання.
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.
Бажаємо Вам мужності та нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці,
міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
18 28 31
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031