![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Напередодні новорічних свят учні Щигліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростишівської ОТГ отримали чудовий подарунок – сучасну медіатеку.Інтерактивний простір такого плану став першим у сільській місцевості Коростишівської об’єднаної територіальної громади.
Тепер учні Щигліївської ЗОШ можуть навчатися, розвиватися та відпочивати у сучасних та комфортних умовах.
На створення медіатеки спрямували 98 тис. грн з місцевого бюджету.
До розробки проекту долучилися учасники Молодіжної Громадської Ради.
Медіатека має зони різного призначення: проекційний екран та проектор для демонстрації та презентації під час проведення зустрічей, семінарів, кінопоказів; стелажі з сучасними книгами та комп’ютери з електронними версіями художньої літератури та підручників; зона відпочинку – столики з пуфами та диваном для креативної роботи та відпочинку учнів.
Кожен педагог може використовувати це приміщення для цікавих тренінгів, написання шкільних проектів та їх демонстрації, міні-кінопоказів, літературних вечорів та навчальних дискусій.
https://www.1.zt.ua/