![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Нещодавно у місті Житомирі проведено обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», який проходив за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і Житомирської регіональної обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».Учасники конкурсу мали нагоду змагатися в наступних номінаціях: патріотична пісня та вокальне мистецтво; хореографія; музичне виконання; художнє та авторське виконання; образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.
Представляли Коростишівський район талановиті діти з багатодітних сімей, які показали чудові результати та були нагороджені Дипломом за 2 місце в номінації «Музичне виконання» – фортепіанний дует у складі Світлани та Альони Кисіль (клас викладача Коростишівської музичної школи Літвінової Оксани Віталіївни) і грамотою «Лауреат» в номінації «Музичне виконання» – дует скрипалів у складі Марка Горая та Наталки Міщук (клас викладача Коростишівської музичної школи Конончук Тетяни Олександрівни).