![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
До громадської приймальні народного депутата України Павла Дзюблика, яка знаходиться у м. Коростишів, звернулася мама військовослужбовця з нашого міста Світлана Вовченко з проханням допомогти бійцям 3-ої роти 11 окремої мотопіхотного батальйону “Київська Русь” у придбанні інструментів для ремонту техніки
Народний депутат України Павло Дзюблик зі свого боку надав матеріальну допомогу на придбання інструментів.
Також до підтримки наших бійців на Сході долучилися школярі загальноосвітньої школи №3 (7-Б ) м.Коростишів.