![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
28 липня увечері на одній з вулиць райцентру стався конфлікт між трьома місцевими жителями, що продовжився бійкою. У результаті один з них застосував пристрій для відстрілу гумових куль. Медична допомога надавалась усім трьом учасникам інциденту, один з них нині перебуває на стаціонарному лікуванні.Повідомлення про подію надійшло близько 22.00. Поблизу одного з магазинів райцентру між групою чоловіків виник раптовий словесний конфлікт, який майже відразу перейшов у бійку. Двоє учасників, 1983 та 1995 років народження, почали наносити удари 36-річному опоненту, а той у відповідь застосував пристрій для відстрілу гумових куль.
Детальні обставини події нині з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження. Попередня кваліфікація події – ч.4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Усі троє учасників отримали травми різного ступеня тяжкості та їм надавалась медична допомога.
https://www.npu.gov.ua/