![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Якщо канікули, то тільки такі – активні та пізнавальні!
Самі не сидимо спокійно вдома і Раді пустувати не дозволимо!
У місто Київ приїхали дорогі гості – це учні та педагоги з Коростишівського району.
«Я завжди тішуся, коли можу забезпечити цікавість дітей зі свого виборчого округу та сприяти у проведенні для них екскурсії у Верховній Раді України»-каже Павло Дзюблик.
Приємно бачити, як із захопленням діти розглядають будівлю Парламенту з-зовні та всередині, фотографуються біля прес-поінта, як вдивляються у обличчя “державних мужів” на картині “Державотворення”…, але особливо імпонує мені, коли, перебуваючи на балконі у ложі для гостей, бігають по рядах дитячі оченята, обираючи своє місце у сесійній залі – місце парламентаря. Проте, найчастіше погляди молоді прикуті до ложі Президента. «Я тішуся цьому, бо саме вони та багато інших молодих людей у недовгому майбутньому творитимуть сьогодення України, тож чому б і ні! Все можливо! А поки головне завдання для них – бути здоровими і гарно вчитися!»відмітив народний депутат.