![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Що є приємним для дитини? Звичайно, що любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків.
Але надзвичайно приємно, коли про дітлахів турбуються небайдужі люди. Так і про учнів Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області.
Завдячуючи допомозі народного депутата України Павла Дзюблика , було придбано нове мультимедійне обладнання закладу освіти. Діти були здивовані і задоволенні змінам, які сталися в їхній маленькій сільській школі.
Адміністрація школи, батьки та учні висловлюють щиру подяку народному депутату України Павлу Дзюблику за надану допомогу.
Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до освіти і розуміння важливості шкільного виховання.
Бажаємо Вам, шановний Павле Володимировичу, міцного здоров’я, успіхів та натхнення у подальшій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами.