11 серпня нардеп Павло Дзюблик працював у Малині та Малинському районі

Відбувається зустріч з колективами Управління праці і Тер.центру обслуговування населення.Перше питання – що буде з фабричним мостом, бо у випадку його руйнації людям буде неможливо добратися до роботи. Питання придбання обладнання, заміни вікон, забезпечення пенсіонерів необхідними матеріалами для творчості (вишивання) та інші. Спілкуємося.

Також Павло Дзюблик поспілкувався з з колективами Малинського центру зайнятості та Фонду соцстрахування від нещасних випадків. Реформа торкнеться і центрів зайнятості, які згодом перетворяться на рекрутингові агентства, закон у першому читанні вже прийнято. Зараз стоїть гостре питання скорочення працівників центрів зайнятості, яке турбує працівників цієї служби. Також є серйозна проблема легалізації робочих місць, порушення на підприємствах, особливо приватних, щодо оформлення працівників за угодами цивільно-правового характеру та інше.

Цього ж дня відбулася зустріч Павла Дзюблика з педагогічним колективом ДНЗ “Малинський професійний ліцей”. Педагогів цікавлять пріоритетні напрямки роботи депутата у парламенті, чим депутат може допомогти навчальному закладу, якість доріг у місті і районі та інші важливі для педагогів та студентів ліцею проблеми.

Працювали у Дібрівській сільській раді. Громаду турбує вирубка лісів, ремонт та будівництво, утримання місцевих доріг. Проблем багато, коштів, як завжди, обмаль, ремонт далеко не такий якісний, як мав би бути. Громада обурена і справедливо, проте це обурення варто спрямовувати на безпосереднє керівництво автодору області, через безвідповідальність та непрофесіоналізм, на які неодноразово вказував Павло Дзюблик, і через які на минулому тижні 65 млн.грн. було перерозподілено на ремонт доріг в іншій області.

Ксаверівська сільська рада, с.Савлуки, і знову проблеми сільських доріг, проблема децентралізації – люди побоюються, що об’єднання громад чи приєднання до Малина не принесе бажаного достатку і розвитку сільській громаді. Павло Дзюблик відповів на “гарячі” питання селян.

Віддалена Владівська сільська рада, давно планували тут побувати, але тільки сьогодні здійснили поїздку. У селян є питання про перспективу об’єднання громад, адже сільрада дотаційна. Це і фінансування сільського навчального закладу, реформа освіти та інші проблемні для села питання. Павло Дзюблик роз’яснює основні моменти і суть реформ.

Головківська сільрада, тут сьогодні не лише зустріч з народним депутатом, а й схід села. Саме тому на фото місцевий колектив художньої самодіяльності. Обговорюється питання збереження місцевої медичної амбулаторії, а для цього усі мешканці мають вчасно укласти декларації з сімейним лікарем. Існує в громаді проблема самогоноваріння і незаконного продажу спиртних напоїв, селяни запросили на схід представника поліції. Йде обговорення актуальних проблем громади. Павло Дзюблик в якості слухача і виступаючого.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 17 23 dsc09628-4
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829