![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Це доводять студентки Малинського лісоколеджу, які мають бажання розвиватися і грати в цю незвичайну гру.
Напередодні жіночого весняного свята – Дня 8 Березня, за ініціативи районної федерації футболу та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулися змагання з міні-футболу між вихованками Малинського лісотехнічного коледжу.
Чоловіки дружно підтримали учасниць змагань, а районна федерація футболу приготувала спеціальний приз – надзвичайний торт. Також вітання та подарунки отримала кожна футболістка від начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Барановської.
http://malin-rda.gov.ua/