![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Під такою назвою У Малині 24-25 грудня відбудеться V ювілейний турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи ЗМСУ срібного призера XXX Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.
Сам спортсмен вітає з новорічними святами та запрошує до участі в турнірі на своїй сторіні в Facebook:
Дорогі друзі! Вітаю Вас з наступаючими новорічними святами і запрошую всіх бажаючих відвідати 5й ювілейний всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Валерія Андрійцева “Крок до Олімпу”, що проходитиме цими вихідними в м. Малині. Урочисте відкриття змагань 24 грудня 2016 року о 14й годині в Малинській ДЮСШ ім. Й.Л. Кульчицького.
P.S. Просимо в Святого Миколая гарноії погоди, а особливо на ці вихідні )))
http://www.infomalin.biz/