![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
«А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог,побачивши загін:
Спереду — сотник ,молодий,вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній-сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…»
Людмила Максимлюк (21.02 2014)Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні, малинчани зібралися в міському парку культури, аби вшанувати пам’ять полеглих під час Революції Гідності.
Перед присутніми виступили міський голова Олексій Шостак, голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук та громадський активіст, поет-пісняр Володимир Канюка. Зворушливо декламували вірші про Небесну Сотню учні міської школи № 2. А військовий капелан Леонід Кравець запропонував усім помолитися за загиблих та живих захисників України.
По завершенню мітингу-реквієму до підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні присутні поклали живі квіти.