![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
У ДТП потрапив малинчанин Андрій Марченко.
Він завжди допомогав всім, був не байдужим до чужих проблем, але тепер допомога потрібна йому! — у соцмережах закликають друзі молодого чоловіка. — Зараз він в дуже тяжкому стані. Просимо всіх небайдужих відгукнутися і допомогти! Всі розуміють як багато треба фінансів, тож просимо про допомогу! Вдома Андрюшу чекає дружина і маленький синочок”. Номер картки дружини: 5168 7572 0032 7858 (Марченко Марина Анатоліївна). Тел.: (063) 494-97-75.
http://mn.zt.ua/