![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Піротехніки управління ДСНС в області щодня проводять роботи щодо вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни. Найчастіше застарілі боєприпаси знаходять громадяни. Не обійшлося без небезпечних знахідок і минулої доби. Так, 30 жовтня, місцевими жителями поблизу с. Юріївка Малинського району віднайдено 10 мінометних мін та 2 артилерійських снаряди. З огляду на те, що останнім часом почастішали випадки знаходження небезпечних боєприпасів, звертаємося до громадян з проханням бути обережними, адже застарілі артилерійські снаряди, міни, гранати ще й досі становлять серйозну небезпеку. При їх виявленні слід одразу телефонувати за номером 101.
https://zhitomir-online.com/