Народний депутат Павло Дзюблик провів особистий прийом громадян у Малині

Сьогодні  народний депутат України Павло Дзюблик провів особистий прийом громадян у Малині, а також зустрівся з трудовими колективами  міста і району.

Переважна проблематика звернень – матеріальна допомога на лікування, зокрема звернулися й близькі малинчанки Оксани Гергало, якій житомирські лікарі поставили страшний діагноз – гострий лейкоз. Молода мама двох діток наразі перебуває у Білорусі, де проходить обстеження. Велика кількість малинчан вже долучилася до збору коштів на лікування, вартість якого сягає 120 тис. доларів, і яких родина, звісно, не має.
Звертаються малинчани також з питань порушень у наданні земельних ділянок, активісти ГО «Свічадо» – щодо створення арт-простору на пішохідній вулиці Кривенчука. Звернувся історик В.І Тимошенко за допомогою у фінансуванні фестивалю «Секрети стародавніх металургів» до Дня міста у вересні 2018р.
Після особистого прийому Павло Дзюблик поспілкувався з поштовиками, редакторами обох малинських газет, колективами лісових господарств, дитячого садочка №1, який минулого року отримав держсубвенцію на реконструкцію фасаду. З поштовиками та редакторами обговорили подальші кроки співпраці, лісівники озвучили низку суто галузевих проблем і запропонували поправки і зміни до законів, які більше враховуватимуть специфіку роботи лісової галузі. У садочку не лише обговорили проблеми закладу , а й подарували дітлахам ігри, скакалки, м’ячі.
Радує, що люди сприймають депутата вже не як чужого, охоче задають питання, йдуть на відкритий діалог, обговорюють перспективи співпраці у законотворчості задля покращення роботи на місцях.
В цілому поїздка видалася дуже продуктивною і корисною, як для малинської громади, так і для депутата, який врахує отриману інформацію, зауваження і пропозиції у подальшій роботі в Парламенті та на окрузі.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
5 9 15 33
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930