![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Цього дня на зустріч з народним обранцем прийшло дуже багато людей.Павло Володимирович намагався посприяти у вирішенні кожного питання.
Ті з них, що належать до компетенції місцевої влади або ж можуть бути вирішені завдяки одній розмові, одному дзвінку-вирішували на місці. До них належать питання щодо працевлашування, спори між сусідами, підтримка творчих людей і колективів, посильна матеріальна допомога на медичне обстеження хворим.
Проте, є питання, відповідь на які має дати Держава, зокрема її профільні Міністерства. Серед них: забезпеченість житлом, автомобілями, належним медичним супроводом чорнобильців,
лікування хворих на онкологічні захворювання,
пенсійне забезпечення, питання екології.
Відповідні депутатські звернення уже в процесі підготовки. Залишається чекати, що відповіді на них матимуть задатки до вирішення озвученої проблеми по суті, а не будуть черговими відписками.