![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Незважаючи на холоди, тренажерний майданчик у Фабричному парку вже відкритий і приймає відвідувачів. Переважно це дітлахи з сусідніх дворів, які використовують дорослі тренажери, як гойдалки, а на повну потужність вуличний спортивний комплекс запрацює після офіційного відкриття навесні. Таке рішення прийняла міська рада, адже навколо футбольного поля ще треба облаштувати лавки, а сам парк довести до ладу, встановити скульптуру замість розбитих ведмедів, досадити кущі і дерева, підфарбувати лавки і гойдалки та інше.
Нагадуємо, що кошти на облаштування міні-футбольного поля у Фабричному парку надійшли за держсубвенцією, залученою народним депутатом України Павлом Дзюбликом на умовах співфінансування міською радою Малина.