![1 1](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Малинчани зібралися на уже традиційні Різдвяні зустрічі. День був сонячний,погожий, тож дітвори було чимало. Та й дорослі охоче спостерігали за святковим дійством, котре розгорнулося на новій, нещодавно придбаній сцені. Ну а гарного настою додавали смаколики,напої, кутя, якими кожен зміг пригоститися. Для малечі було вдоста сувенірів та іграшок. Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення свята! З Різдвом нас усіх — теплоти, щедрості, добрих помислів!