![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
“Призначити строком на один календарний рік стипендії Президента України переможцям VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка…”
Переможниці 7-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учениці 10-го класу четвертої міської школи Надії Кононученко призначено строком на рік президентську стипендію, повідомляє Малинська міська рада.
Про це говориться в Указі Президента України №410/2017 від 8 грудня 2017 року. Наставник Надії — вчитель методист, вчитель вищої категорії Любов Миколаївна Кошак.
На всю Україну таких талановитих учнів — 39. Вітаємо і Надійку і її наставницю з високою та заслуженою відзнакою!
https://infomalin.biz/