![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Вісімнадцятого грудня 2016 року в районному Будинку культури о 16.00 відбудеться благодійний концерт за участю артистів та танцювальних колективів Малина «Цінуй життя».
Всі зібрані кошти підуть на лікування Романько Євгенії Валеріївни. Ціна квитка 20 гривень. Квитки можна придбати в районному Будинку культури на другому поверсі, або в день концерту біля центрального входу.
Не будьмо байдужими!
http://www.infomalin.biz/