![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Чоповицькій ОТГ відкрили відремонтоване приміщення терапевтичного відділення Малинської районної лікарні. Завдяки фінансуванню місцевої ради та благодійників громаді вдалось відремонтувати корпус в якому ще до весни цього року розміщувалось геронтологічне відділення.
Про це розповів голова Чоповицької ОТГ Михайло Філоненко.
«В лютому місяці районна рада закрила геронтологічне відділення і ми вирішили, що в звільненому приміщенні потрібно провести ремонт і перенести туди відділення наших терапевтів. За 9 місяців за підтримки благодійників, своїми силами та силами медичного колективу, приміщення ми капітально відремонтували, і сьогодні медичні послуги мешканці громади отримуватимуть у комфортних умовах», – сказав Михайло Філоненко.
У приміщені, окрім внутрішніх робіт, замінили вікна на енергозберігаючі, модернізували систему опалення закладу та підключили її до існуючої котельні. Таким чином вдалось зекономити значні кошти на опалені будівлі.
«На майже 5 тисяч населення зручний та комфортний медичний заклад у громаді вже є. Модернізація відділення, дозволить нам збільшити наші можливості в обслуговуванні населення. Крім того ми отримали поштовх для розвитку, адже у громаді є цілі династії лікарів, і це приміщення стане базою для формування якісних медичних послуг у громаді», сказав завідувач терапевтичного відділення Віктор Раєць.
У відділенні зробили перепланування, що дозволило побудувати новий харчоблок, розширити площу палат та приміщень для медперсоналу. Крім того до Нового року місцева влада планує закупити 4 набори комп’ютерної техніки для сімейних лікарів, які працюватимуть у відділені, на що витратили понад 50 тисяч гривень. Швидкісний інтернет вже підключений і це дозволить запроваджувати сучасні технології у медицині.
http://oda.zt.gov.ua/