![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
23 червня увечері до поліції надійшло повідомлення про падіння з вікна 9-го поверху дитини. Наразі дівчинка в лікарні. Медики борються за її життя. Поліцейські перевіряють причини недогляду за малою.Попередньо встановлено, що у момент події в квартирі знаходились батьки дитини та старша сестричка. Діти гралися в кімнаті, а тато з мамою були на кухні. В якийсь з моментів дівчинка опинилась на підвіконні і сперлася на москітну сітку у відкритому вікні, у результаті чого випала. Квартира родини знаходиться на 9-му поверсі.
Дитину у непритомному стані терміново госпіталізували до реанімаційного відділення місцевої лікарні. Їй проведено оперативне втручання. Нині медики продовжують боротись за життя дівчинки.
Поліцейські перевіряють обставини події та водночас застерігають інших батьків: будьте уважними та обачними. Діти не можуть усвідомлювати небезпеку відкритих вікон та балконів. Обмежте їх доступ до цих об’єктів максимально. Не полишайте без нагляду малих навіть на нетривалий час.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/