![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
25 січня до Малинського відділення поліції надійшло повідомлення від представника громадської організації про ймовірні порушення, пов’язані з передвиборчою агітацією. Правоохоронці розпочали відповідні перевірки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.«Заявник повідомив поліцейським, що у райцентрі на 6 вуличних білбордах він виявив агітаційні плакати чотирьох кандидатів у Президенти України без вихідних відомостей», – йдеться в повідомленні.
Відповідна інформація належним чином зареєстрована. За вказаними фактами поліція розпочала перевірки.
http://zhitomir.today/