![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей. Подарунки від Павла Дзюблика отримують діти загиблих та зниклих безвісти учасників АТО, У Малині та районі таких родин – три. Сьогодні цукерки та печиво отримала Чумак Ангеліна. А от Олександру Снітко – доньку загиблого Олександра Снітка довелося вітати на сцені РБК (хоча планувала привітати удома), де саме відбувався концерт танцювального колективу “Скайленд”, якому виповнилося 13 років. Дівчинка танцює у цьому колективі.
Вадима Жордочкина привітаємо після повернення від бабусі
Нехай ангели бережуть ці родини, а ми – родичі, знайомі, сусіди і просто небайдужі люди пам”ятатимемо наших героїв та не забуватимемо, що їхні дітки потребують подвійної уваги і тепла, адже втратили найдорожчих людей – своїх батьків.