![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Кульові стрільби серед учнів старших класів, приурочені до Дня вшанування пам”яті воїнів-інтернаціоналістів, пройшли у Малині на базі школи-ліцею №1 ім.Ніни Сосніної. Кожна школа міста представила двох кращих стрільців для участі у міських змаганнях. Переможцями стрільб стали учні 6-ї школи (1 місце), 1-ї школи (2 місце) та 3-ї школи (3 місце) у загальному заліку.
Переможці отримали кубки, а всі учасники – солодкі гостинці. Стрільби відбулися за фінансової підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.