![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
У День працівників культури та аматорів народного мистецтва вітали митців Малинського району.Почесними грамотами від міжфракційного об”єднання “За Житомирщину” (народний депутат П.В.Дзюблик) митців міського відділу культури – Кулаківського Володимира Івановича – керівника народного духового оркестру “Малин” та Тимошенка Василя Івановича – директора міського краєзнавчого музею.
Ці люди дійсно заслужили подяки і поваги, отож бажаємо їм міцного здоров”я і творчого натхнення!
До речі, 8 листопада відділ культури отримав замовлену сцену (подіум) на кошти держсубвенції, що надійшла у місто за сприяння Павла Дзюблика.