![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![32 32](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08738.jpg)
Сьогодні День пам”яті воїнів-інтернаціоналістів та 29-річниця виводу радянських військ з Афганістану. Ми вшановуємо пам”ять загиблих та віддаємо належну шану воякам, які вижили і повернулися додому, які продовжують свою “війну” вже на мирному фронті, ведуть активне громадське життя, підтримують побратимів, а також батьків і рідних загиблих в Афгані хлопців. Тож на мітингу біля пам”ятника Малинським воїнам-афганцям за дорученням народного депутата України Павла Дзюблика його помічник мала нагоду вручити почесні грамоти від Міжфракційного об”єднання “За Житомирщину” головам Малинської міської і районної спілок ветеранів Афганістану Задорожньому Олександру Вікторовичу та Буднику Андрію Степановичу.
Перевідали й батьків загиблих афганців та передали їм від депутата подяку за мужність і героїзм синів, квіти і продуктові набори.