![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
9 березня в Малині вшанували пам”ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, відзначивши 204 річницю від дня його народження. Як помічник депатата Павла Дзюблика разом з представниками влади та активної громадськості (ГО “Свічадо”) Ольга Гура узяла участь у читанні віршів видатного українського поета та покладанні квітів до його погруддя.
І хоч сам захід не був велелюдним, проте атмосфера була швидше теплою і творчою, аніж офіційною Перше весняне сонце, визирнуло з-за важких сірих хмар, ніби дослухаючись до геніальних кобзаревих рядків, що звучали сьогодні з вуст малинчан.
https://malininform.com/