![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
16 жовтня у міському парку культури та відпочинку відкрили пам’ятник доньці древлянського князя Мала, матері князя Київського Володимира Святославича, сестрі Добрині – Малуші.Про це повідомили на сайті Малинської міської ради.
Автор пам’ятника – коростишівський скульптор Віталій Рожик, заслужений художник України. Більше 40 років Віталій власноруч створює справжні шедеври. Кількість робіт, виготовлених за цей час, вимірюється сотнями. Усі вони виконані з природного каменю. Не винятком є і пам’ятник Малуші.
https://zhitomir.life/