![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
30 березня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила артилерійський снаряд часів минулих війн, виявлений поблизу с. Федорівка Малинського району. З’ясувалося, що вибухонебезпечний предмет знайшли напередодні на полі, під час весняно-польових робіт. Працівники на відкритій території підсіювали озимину. Поки вони чекали заправки трактора, один із чоловіків помітив у землі боєприпас. Фахівці ДСНС, які прибули на місце події, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд часів минулих війн, калібром 152 мм.