![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Попередньо, хлопець отримав травми під час спроби зробити фото на залізничному мосту. Нині він перебуває у реанімаційної відділенні лікарні.Поліцейські встановлюють всі обставини події та вкотре закликають дітей і молодь дотримуватися правил безпеки під час відпочинку та розваг. Повідомлення про подію надійшло до Малинського відділення поліції 10 серпня близько 21:20 від медиків. У місцеву лікарню було доставлено 15-річного хлопця з численними опіками.
На місці події поліцейські з’ясували, що юнак, відпочиваючи разом з друзями, вирішив зробити фото на залізничному мосту через річку Ірша. Для цього він виліз на конструкцію, а повертаючись назад – зачепив високовольтну лінію, унаслідок чого був уражений струмом.
Медики діагностували у хлопця електротравму та опіки близько 70% поверхні тіла. Н
він перебуває у реанімаційної відділенні. Усі обставини події поліцейські встановлюють у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
https://www.1.zt.ua/