![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Проходив він в в Малинській ДЮСШ ім. Й.Л. Кульчицького.
На урочистому відкритті разом із іншими почесними гостями побував та виступив зі привітальним словом до спортсменів, учасників та гостей турніру народний депутат України Павло Дзюблик.
До речі, цього року за сприяння Павла Володимировича Малинська дитячо-юнацька спортивна школа отримала 100 тисяч гривень. на придбання необхідного інвентарю.