![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Наповнити життя вихованців дитсадків змістовним дозвіллям, сучасними формами і методами організації навчально-виховного процесу неможливе без належного дидактичного та матеріально-технічного забезпечення. Напередодні новорічних свят завдяки допомозі народного депутата України Павла Дзюблика дошкільнята старшої групи ДНЗ №3 м.Малина отримали вагомий подарунок – телевізор та комп*ютерну техніку, а педагоги – чудову можливість застосовувати ІКТ-технології в освітню роботу зі своїми вихованцями.
Відділ освіти виконкому Малинської міської ради щиро дякує Павлу Володимировичу за розуміння потреб педагогів в осучасненні освітнього процесу та надану допомогу.
Адміністрація, колектив та батьки дітей ДНЗ №3 висловлюють глибоку вдячність Дзюблику П.В. за турботу про найменших жителів Малина, підтримку та реалізацію освітянських ідей.