![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Тиждень тому малинчани, котрі користуються водою з центральної мережі, забили на сполох: вода, що бігла з кранів, мала жовтий колір та смерділа рибою. Навіть після кип’ятіння «кран-кола» не втрачала огидного запаху. Цю проблему малинчани активно обговорювали у соцмережах. Городян здебільшого непокоїла невідповідність ціни на воду та її якості. А от оптимісти навіть намагалися жартувати, мовляв, рідина з крана не смердить рибою, а пахне ухою. У санепідстанції малинчан заспокоюють, кажуть, і запах, і колір води — у межах норми.
— У понеділок, 30 січня, ми отримали результати аналізів, — повідомив завідувач ММВОЛУ Євген Мінін. — За всіма показниками вода відповідає нормам і придатна для споживання. Якщо ж говорити про причини рибного запаху, ймовірно, він зумовлений гнилісними процесами у річці. Під товщею криги загинула риба.
http://mn.zt.ua/