![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Наприкінці листопада у громадську приймальню депутата Павла Дзюблика звернувся один з малинских інвалідів з проханням допомогти придбати нові покришки та камери для інвалідного візка. Павло Володимирович зі свого боку надав матеріальну допомогу, а мер міста О.Шостак – зі свого. На сьогодні чоловік вже придбав необхідні комплектуючі для інвалідного візка і знову на колесах. Подякував за допомогу у телефонній розмові.
Приємно, коли проблеми людей вирішуються.