![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
За сприяння народного депутата П.В.Дзюблика Малинський міський відділ культури отримав держсубвенцію у розмірі 100 тисяч гривень для придбання сцени.Додатково міська рада виділила з міського бюджету частку співфінансування (3 тис. грн.). Цих коштів вистачила на подіум (уся сцена коштує дорожче). Конструкція збірна і у складеному вигляді має досить компактний вигляд.
Можливо, у наступному році можна буде докупити повне укомплектування сцени та використовувати повноцінно у міських заходах.