![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Зима розгулялася не на жарт. По всій Україні нещодавно пройшов циклон лютих морозів та завірюх . Багато областей опинилися в сніговому полоні-техніка не встигала чистити дороги від снігу . Та навіть якщо і була,то вимагала ремонту.
В місті Малині була потреба у оновленні автопарку. Місцеві жителі звернулися по допомогу до народного депутата Павла Дзюблика,який вже не вперше йде назустріч людям і завжди радо їм допомагає.
Відтак,напередодні Нового року за сприяння Павла Володимировича з держбюджету були виділені кошти і придбано новий трактор з обладнанням для потреб міста .
«Сподіваюся, що якісні зміни відбудуться і численні нарікання на роботу комунальників будуть вичерпані, бо головне для мене – це, звісно, комфорт для мешканців.»-зазначив Павло Дзюблик.
Круто, а кабіна де? Я думаю водій в -20 морозу буде дуже щасливий))))