![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Малинська міська рада запрошує малинчан до громадського обговорення.
29 липня відбулося засідання комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Малина” двом малинчанам – Степану Степановичу Трилінському (учаснику бойових дій, колишньому працівнику органів суду, громадському адвокату з багаторічним досвідом) та посмертно Валерію Григоровичу Мельнику (українському спортсмену-важкоатлету, майстру спорту міжнародного класу, переможцю і призеру національних та міжнародних змагань).
Зауваження та пропозиції щодо доцільності присвоєння звання цим малинчанам просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 107 або за телефоном: 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.
Також для надання Ваших пропозицій Ви можете використати рубрику «Запитання міському голові» на офіційному сайті Малинської міської ради.
Обговорення триватиме до 1 вересня.
http://www.infomalin.biz/