![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Нещодавно Болотницька школа радо вітала іноземну делегацію з Нідерландів у складі 45 чоловік – студентів та викладачів педагогічної академії “Дрістар”.
Гідом іноземців був вчитель математики та фізики приватної житомирської школи “Сяйво” Руслан Коберник.
Гості завітали на Народиччину щоб ознайомитися з наслідками аварії на ЧАЕС та її впливом на життя і здоров’я людей. Відвідали делегати і сільську школу, вчителі та учні якої підготували виховний захід “Чорнобиль – наш біль”, на який були запрошені й інші односельчани – переселенці та ліквідатори. Зустріч пройшла тепло, дружньо та доброзичливо.
Голанці подякували за щирість та гостинність та побажали всім миру і щасливого життя на нашій поліській землі. А ще виконали молитву за Україну нашою та англійською мовами.