![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Наприкінці минулого тижня народний депутат Павло Дзюблик працював у Народицькому районі. Метою поїздки стала участь у засіданні виконавчого комітету Народицької ОТГ. На порядок денний виносилося ряд важливих для громади запитань щодо її функціонування і соціально-економічного розвитку у 2018 році. Тому зустрівся з керівництвом громади, зокрема приємно і плідно поспілкувався з виконуючими обов’язків старост.
Також нардеп привітав секретаря Народицької селищної ради Прокопенка Олександра Володимировича з визнанням його здобутків на посаді та отриманою Грамотою Верховної Ради України.