![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Напередодні новорічних свят учні з Народицького району завітали до столиці, де відвідали новорічну казку “Примхливе кохання Дроздоборода”.Казка розповідає про те, як на оглядинах наречених горда красуня-принцеса відкидала одного з них за іншим, насміхаючись при цьому над їх уявними і дійсними недоліками. Особливо ж дісталося молодому королевичу, який займав в ряду женихів мало не найпочесніше місце, але принцеса порахувала, що його борідка була набагато гостріше ніж слід і занадто видається вперед, тому вона прозвала його король Дроздобород.
Дітей зустріли казкові герої разом з Дідом Морозом та Снігуронькою і вручили солодкі подарунки. Школярі отримали масу вражень та задоволення. А попереду дітей чекала головна ялинка України на Софіївській площі, а також Макдональдс.
Свято відбулося за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика та президента фонду “Діти Чорнобиля за виживання” Людмили Закревської.